20:43

Od njega nema boljeg strelca u dosadašnjem toku sezone u drugoj ligi Turske.

Naravno, u pitanju je Lamin Dijara, nekadašnji najbolji strelac Partizana, koji je svoj kvalitet potvrdio i u dresu turske Antalijespor.

Njegov klub se ove sezone bori za povratak u elitu, a Lamin Dijara je, naravno, u glavnoj ulozi.

Ovog vikenda je odigrano 17. kolo, a Antalija je na svom terenu savladala Elazigspor sa 2-1 i učvrstila se na trećem emstu na tabeli.

Domaće je u vođstvo doveo baš Lamin Dijara, pogotkom u 28. minutu meča, a izjednačenje gostima doneo je Oz u 40. minutu.

Potpuna neizvesnost vladala je do samog kraja, da bi u 90. minutu Basan postigao gol odluke za konačnih 2-1.

Laminu Dijari ovo je bio ukupno 13. gol od početka sezone i nalazi se ubedljivo na prvom mestu Liste strelaca ovog takmičenja.

Još da podsetimo i da je Milijaševa Manisa poražena na gostovanju Giresunsporu sa 2-1, a bivši kapiten Zvezde je odigrao svih 90 minuta. Manisa se ovim porazom ponovo vratila u opasnu zonu na tabeli.