sreda 16.09.2015.
21:41

Brazilac Hulk postigao fantastičan pogodak za Zenit na ''Mestalji''!

Beta/AP Photo/Dmitry Lovetsky

Posle prvih 45 minuta, Zenit kao gost vodi protiv Valensije sa ubedljivih 2-0, a oba gola za tim iz Sankt Petersburga postigao je snažni Brazilac Hulk.

Špance je ''načeo'' u devetom minutu, ali onim što je uradio u 45. minutu, sve je  zadivio!

Posle duge lopte na ivicu kaznenog prostora domaćih i povratne lopte, Hulk je iskosa sa leve strane, sa nekih 25 metara poslao NEODBRANJIVI projektil pod prečku! Ništa tu golman Domenek nije mogao!

Hulkovu golčinu možete da ga vidite OVDE i sigurno je da uz onaj fenomenalni gol Florencija predstavlja najefektniji pogodak prvog kola Lige šampiona.

A kako je fudbaler Rimljana obradovao babu, možete da vidite ovde.