LK, Grupe E - H: Kejnu dosta pola sata za het-trik i ''petardu'', ubedljivi Nemci, remi u Solunu

četvrtak 30.09.2021.
23:20

Slovenci se držali do Kejnovog ulaska, a onda...

Beta/AP Photo/Matt Dunham

U preostalim mečevima drugog kola Lige konferencija, u centru pažnje bila je ekipa Totenhema koja je sa 5:1 deklasirala slovenačku Muru. Dele Ali i Lo Selso su svojim golovima već u prvih osam minuta doneli prednost Totenhemu od 2:0, a početkom drugog poluvremena gosti su uzvratili golom Kousa u 53. minutu. Ali, onda je na teren ušao Hari Kejn umesto Skarleta i do kraja upisao het-trik. Najbolji fudbalert Totenhema je večeras pogađao u 68, 76. i 87. minutu i postavio konačnih 5:1.

Andrija Živković odigrao je svih 90 minuta za PAOK, ali crno-beli iz Soluna nisu uspeli da na svom terenu savladaju Slovan iz Bratislave.

Akpom je u devetom minutu doveo domaće u vođstvo, a samo šest minuta kasnije izjednačio je Grin i tako postavio konačan rezultat - 1:1. Kod gostiju je starter bio Dejan Dražić, a Aleksandar Čavrić je u igru ušao u drugom poluvremenu.

Od ostalih rezultata izdvajamo ubedljivu pobedu Union Berlina od 3:0 nad Makabijem iz Haife, a u nastavku pogledajte sve večerašnje rezultate u grupama od E do H.