22:45

Klub Briž slavio u Pamploni.

PAOK
PAOK

Fudbaleri grčkog PAOK-a su kao gosti savladali škotski Harts rezultatom 2:1 u prvom meču kvalifikacija za Ligu konferencija.

Čovek odluke bio je srpski reprezentativac Andrija Živković koji je postigao fantastičan pogodak kojim je doneo trijumf timu iz Soluna.

Poveo je Harts u devetom minutu golom Lorensa Šanklanda iz penala, izjednačio je Štefan Švab takođe sa "bele tačke" samo tri minuta kasnije.

Pobedu PAOK-u doneo je Andrija Živković fenomenalnim golom sa ivice kaznenog prostora 15 minuta pre kraja utakmice.

Belgijski Klub Briž bio je bolji od Osasune u Pamploni i pobedio sa 2:1.

Gosti su poveli u 50. minutu preko Andreasa Skova Olsena, poravnao je napadač Osasuna Čimi Avila u 78. minutu, atrijumf Brižu doneo je Maksim de Kujper pogotkom samo dva minuta kasnije.

Predstavnik tzv. Kosova Balkani bio je ubedljiv i kod kuće savladao beloruski BATE Borisov sa 4:1, dok su AZ Alkmar i Bran remizirali 1:1.