21:30

Dila Gori će biti autsajder ko god da joj dođe.

UEFA
UEFA

Dok se Vojvodina i APOEL u Novom Sadu bore za plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija, postalo je poznato ko će biti rival pobedniku u toj fazi.

To je gruzijska ekipa Dila Gori, koja je večeras savladala ukrajinsku Vorsklu na svom terenu sa 3:1 i tako nadoknadila 1:2 iz prvog meča.

Domaćin je poveo u 45. minutu preko Parulave, a prednost je duplirao Kovtaljuk u 71.

Gosti su smanjili na 2:1 i izjednačili u ukupnom skoru golom Stepanjuka u 74. minutu, da bi veliko slavlje i prolaz dalje Dili Gori doneo Gale u 86. minutu.

Videćemo ko će gruzijskom timu doći na megdan, ali nema sumnje da će Dila Gori, makar na papiru, biti lakši rival i Vojvodini i APOEL-u, u odnosu na onog u drugom kolu.