LK (kval) - Irci izdržali samo sat vremena u Istanbulu, Bašakšehir u Ligi konferencija!

sreda 28.08.2024.
19:59

Na kraju, siguran trijumf domaće ekipe.

EPA-EFE/ERDEM SAHIN

Fudbaleri Bašakšehira plasirali su se večeras u grupnu fazu Lige konferencija pošto su na domaćem terenu savladali ekipu Sent Patriksa iz Republike Irske rezultatom 2:0.

Posle 0:0 na Ostrvu, u Istanbulu smo videli još jedan čvrst meč u kojem su gosti popustili tek posle sat vremena igre.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Omer Sahiner koji je savladao Ananga u 64. minutu meča.

Sent Patriks je zadesio veliki peh posle isključenja Bolgera u 81. minutu, samo četiri od ulaska u igru, a to je iskoristio Oliver Kemen koji je golom postavio konačnih 2:1

Irci su bili nadomak evropskog sna, ali ove sezone neće igrati u kontinentalnom tamičenju...