LK (kval) - Potop Rumuna, Radulović srušio Hadžija, Struga bez grupne faze
Veliki uspeh ekipe sa Islanda.

Povezane vesti
Legija pokazala kako, Rajović presudio Partizanovom "dželatu", Šahtjor iz Švajcarske do Lige konferencija!
Kakvo veče za irski fudbal, Šamrok i Šelburn u Ligi konferencija! Jaga rutinski sa Albancima, Majnc ubedljiv...
Điđi Bekali dočekao slatku osvetu nad Škotima, rumunska zvezda zasijala u Bukureštu za Ligu Evrope!
Marko Nikolić odveo AEK u Ligu konferencija, Fiorentina izbegla bruku, sin Partizanove legende pogurao Francuze!
Fudbaleri Bodo Glimta, Helsinkija i Breidablika plasirali su se u grupnu fazu Lige konferencija.
Bodo je eliminisao rumunski Sepsi nakon prave drame u Norveškoj. Rezultat je nakon 90 minuta bio 2:2, iako je domaćin vodio 2:0, a pošto je 2:2 bilo i pre sedam dana otišlo se u produžetke. Tamo je gol za ukupnu pobedu dao Pelegrino iz penala u 100. minutu. Na kraju 3:2 za Bodo i ukupnih 5:4.
Helsinki je na svom terenu savladao šampiona Rumunije Farul sa 2:0 i tako nadoknadio 1:2 iz Konstance. Heroj Finaca bio je srpski igrač Bojan Radulović, koji je bio dvostruki strelac u 20. i 70. minutu, pa je tako bio najzaslužniji za eliminaciju ekipe koju trenira legendarni Georgi Hadži.
Islandski Breidablik je na svom terenu pobedio makedonsku Strugu sa 1:0 i prošao u grupnu fazu sa ukupnih 2:0. Strelac je bio Einarson u trećem minutu.
0 Komentara