četvrtak 27.07.2023.
21:15

Srpski trener u nezgodnoj situaciji.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

U mečevima drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija od 19 časova, CSKA iz Sofije. kog na klupi vodi Saša Ilić, poražen je na domaćem terenu od rumunskog Sepsija sa 2:0.

Oba gola pala su u drugom poluvremenu, strelci su bili Paun u 68. i Varga u 80. minutu.

Predstavik lige Kosova Drita je uspela da u Plzenu izbori remi bez golova protiv Vitorije. Remijem je završen i prvi susret Aude i Spartaka iz Trnave 1:1. Drugi žuti karton Nikolasa Gorosita u 39. minutu omeo planove Spartaka, koji je tada bio u minimalnom vođstvu.

Ferencvaroš je deklasirao Šamrok Roverse sa 4:0, Aktobe je Torpedu iz Kutaisija takođe četiri puta zatresao mrežu, ali je ipak primio jedna gol.

Pjunik, Lucern i Kečkemet su identičnim rezultatom 2:1 pobedili svoje rivale, odnosno Kalmar, Đurgarden i Rigu.

U prethodnom terminu od 18 časova odigrane su dve utakmice, Inter iz Andore je sa 2:0 bio bolji od Hibernijana, dok je Bohemijans sa 3:0 poražen od norveškog Bodua.