23:37

Iznenađenje...

UEFA
UEFA

Večeras su odigrane prve dve utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Irski Bohemijan pobedio PAOK rezultatom 2:1 na svom terenu, a identičnim rezultatom slavila je i luksemburška Fola nad Linfildom iz Severne Irske - 1:2.

Kute je bio heroj Bohemijana, pošto je golovima u 23. i 52. minutu doneo nedostižnu prednost Bohemijanu. PAOK je u 78. minutu uspeo da izjednači preko Oliveire i tako ostane "živ" pred revanš u Solunu.

Andrija Živković je za poraženi tim igrao do 69. minuta, dok je golman Živko Živković čitav meč presedeo na klupi.

Fola iz Luksemburga je posle preokreta napravila veliko iznenađenje pošto je pobedila Linfild rezultatom 2:1. Domaći su poveli preko Čadvika u devetom, a gosti preokrenuli preko Bensija i Karona u 69. i 89. minutu.