TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Autor: Ivan Cvetković
četvrtak 21.10.2021.
22:59

U terminu od 21 sat večeras je odigrano šest utakmica trećeg kola Lige konferencija.

EPA-EFE/GEORGIOS KEFALAS

GRUPA C

Zorja je u Sofiji savladala CSKA sa 1:0, a čovek odluke bio je Sajadmaneš koji je postigao jedini gol na meču u 65. minutu.

GRUPA D

AZ Alkmar je ostvario veoma važnu pobedu u Rumuniji gde je savladao Kluž rezultatom 1:0, strelac je bio Karlson u 18. minutu.

Jablonec je na domaćem terenu remizirao sa Randersom 2:2, Cvancara je doveo domaćina u vođstvo u 35. minutu, ali je već u narednom napadu Odej poravnao rezultat.

Cvancara je ponovo pogodio u 53. minutu, da bi Odej u 90. sa penala postavio konačnih 2:2.

GRUPA F

Lovan je u Bratislavi pobedio Linkoln rezultatom 2:0, pogađali su Grin u 46. i Henti u 84. minutu susreta.

GRUPA H

U Švajcarskoj Bazel je trijumfovao nad Omonijom sa 3:1, domaćina je do vođstva doveo Milar u 19, a osam minuta kasnije Gomez je sa penala izjednačio.

Novu prednost Bazelu doneo je Artur u 41. minutu iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je Žegrova u 88. minutu.