Šta se dešavalo u večernjem terminu...

EPA-EFE/ANTONIO BAT

Grupa A

Slovan - Klaksvik 2:1 (0:0)

Mučio se klub iz Bratislave u prvom poluvremenu, nisu uspevali da stignu lako do kaznenog prostora Farana, a onda na startu drugog poluvremena Klaksvik stiže do prednosti preko Pavlovića u 49. minutu utakmice. U nastavku preokret.

Vajs je uspeo da izjednači, da bi Čavrić doneo pobedu svom timu u 74. minutu utakmice.

Srbi su, svakako, obeležili ovaj duel.

Grupa B

Makabi Tel Aviv - Breidablik 3:2
Zorija - Gent 1:1

Makabi je danas stigao vrlo brzo do velike prednosti. Mejkon u 11, Zahavi u 25. i Biton u 32. minutu utakmice su doveli domaćina u prednost od 3:0, ali su se gosti vratili u 44. minutu kada je Olsen uspeo da smanji rezultat.

U nastavku isti igrač smanjuje na 3:2, igrao se 55. minut, a ispostavilo se da je to i konačan rezultat.

U duelu u Lublinu Zorija i Gent su odigrali nerešeno. Poveli su gosti golom Kujpersa u 67. minutu, ali je samo tri minuta kasnije izjednačio Gerero.

Grupa C

Dinamo Zagreb - Astana 5:1
Viktorija Plzenj - Balkani 1:0

U Zagrebu pobeda domaćina, po treći put su ove sezone bili bolji od Astane. Danas sigurnih 4:1, poveli su golom Bruna Petkovića u 43. minutu, u nastavku iz penala Petković dodatno gasi nade gostima, da bi Bulat povisio na 3:0.

Hovhanisijan je smanjio u 3:1, ali je nade gostima ugasio Marin u 85. minutu. Halilović je postavio konačnih 5:1.

Možda i teže nego što se očekivalo, Viktorija je savladala Balkani, bilo je 1:0. Jedini gol na ovom meču je delo Kalvaha.

Grupa D

Lugano - Bodo Glimt
Briž - Bešiktaš

Briž i Bešiktaš su odigrali veoma zanimljivu utakmicu, domaći su poveli u 77. minutu utakmice, da bi izjednačio Tosun u 88. minutu utakmice.