Podeljeni bodovi.

EPA-EFE/Robin van Lonkhuijsen

Odigrana su dva meča drugog kola grupe 3 A divizije Lige nacije, a pobednika nije bilo.

Mađarska i Bosna i Hercegovina odigrale se meč bez golova.

U prvom poluvremenu velikih šansi nije bilo, premda je Mađarska bila mnogo dominantnija, međutim bez realizacije.

Po povratku na teren Mađari su nastavili da pritiskaju gol BiH. Soboslaj je u 71. minutu sa velike udaljenosti poslao jak udarac, ali je zatresao prečku.

Za razliku od prve utakmica, na meču Holandije i Nemačke je bilo četiri gola, ali su bodovi takođe podeljeni pošto je bilo 2:2.

Holanđani su poveli već u drugom minutu utakmice kada je Rejnders lako poslao loptu u mrežu za 1:0.

Čekala je Nemačka sve do 38. minuta da izjednači rezultat.Undav je pokupio odbitak unutar kaznenog prostora i poslao loptu u mrežu za 1:1.

Undav je u 45+3' minutu predriblao golmana i dodao do Kimiha, koji je naravno postigao pogodak za preokret.

Po povratku na teren, u 51. minutu Holanđane u igru vratio je Damfris, koji je primio pas od Brobija u šesnaestercu, te je poslao u praktično prazan gol za 2:2.