LN - Kazahstan iznenadio Slovake, Albancima bod na gostovanju

Divizija B, grupa 2.

Izrael - Rusija *
Island - Albanija 1:1

Dosta izjednačena igra u prvom poluvremenu.

Ipak Albanci su ti koji prvi dolaze do gola. Seferi se najbolje snalazi posle odbitka i gosti vode od 30. minuta na stadionu u Rejkjaviku.

Domaći su podigli nivo igre i broj šansi u drugom delu igre.

Islanđani ubrzo dolaze i do izjednačenja Jon Dagur Torsteinson vara golmana gostiju i donosi gol domaćima već u 49. minutu drugog poluvremena.

Do kraja meča nismo videli promenu rezultata.

Divizija B, grupa 3.

Belorusija - Azerbejdžan 0:0
Slovačka - Kazahstan 0:1

Meč Belorusija - Azerbejdžan je igrana na neutralnom terenu u Novom Sada na stadionu "Karađorđe".

Meč je obilovao agresivnošću, žutim kartonima a imali smo i jedan crveni. Rezervista Azerbejdžana, Alijev je posle samo 20-tak minuta dobio direktan crveni karton u 84. minutu.

Nažalost, golove nismo videli u Novom Sadu.

Kazahstan je napravio iznenađenje u Trnavi, savladavši domaćina Slovačku rezutatom 1:0.

Gosti su poveli u 26. minutu preko Darabjeva, da bi u drugom poluvremenu gledali opštu ofanzivu domaćina, ali sa tek dva šuta u gol i jednim poništenim golom Almasija u 77. minutu.

Divizija D, grupa 1.

Andora - Moldavija 0:0

Nacionalni stadion Andore je ostao uskraćen golova, ali su domaći stigli do prvog boda u ovogodišnjem izdanju LN. Moldavija je bila za nijansu ofanzivnija, ali su gosti već od 43. minuta imali igrača manje pošto je Stina dobio direktan crveni karton.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata.