nedelja 25.09.2022.
19:58

Ubedljiva pobeda Azerbejdžana.

Epa/Robert Ghement

Fudbaleri reprezentacije Azerbejdžana pobedili su Kazahstan na svom terenu sa 3:0 (0:0) u utakmici 6. kola divizije "D" Lige nacija.

Ekipa Đovanija di Bjazija je od 66. do 91. minuta postigla tri pogotka. Ozobić i Muriev su tresli mreže, a pomogao im je i autogol Maročkina.

U Bačkoj Topoli, gde je Slovačka bila nominalni domaćin ekipi Belorusije zbog složene političke situacije u kojoj se nalaze Belorusi, viđena je podela bodova.

Jesu Slovaci prvi postigli gol na ovom duelu i on je bio deo Juraja Kucke, ali je prethodno Bozenik igrao rukom te je on poništen. U smiraj prvog poluvremena, Bahar se najbolje snašao posle kornera i smestivši loptu u mrežu.

Do kraja utakmice, Slovaci su ipak uspeli da postignu pogodak i to preko Zrelaka u 65. minutu.