Lord počeo da rešeta u Čempionšipu, Stojke i Jokan podelili bodove!

utorak 27.09.2016.
22:40

U senci večerašnjih mečeva Lige šampiona, igraju se i utakmice desetog kola engleskog Čempionšipa.

Nama najzanimljiviji susret večeras u ovom takmičenju bio je duel Notingem Foresta i Fulama, a pobednika na kraju nije bilo, završeno je rezultatom 1:1.

Naš reprezentativni golman Vladimir Stojković je i ovoga puta čuvao mrežu Notingema, a kapitulirao je u 72. minutu, kada ga je savladao Kerni za konačnih 1:1.

Prethodno je, sedam minuta ranije, Niklas ''Lord'' Bendtner doneo prednost domaćem timu, bio je to njegov prvi pogodak u Čempionšipu, ali nedovoljan za sva tri boda.

Ovim remijem su i Stojkovićev Notingem i Jokanovićev Fulam zadržali mesta u sredini tabele i popravili utisak posle poraza u prethodnom kolu.

Sutra uveče je na programu derbi 10. kola, duel Njukasla i Noriča, nadamo se da ćemo i Aleksandra Mitrovića videti na delu.