LŠ (kval) - Kovačević sačuvao minimalac protiv Flore, Olimpija slavila u Ljubljani

utorak 11.07.2023.
22:14

U terminu od 20 časova odigrane su još tri utakmice prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

NK Olimpija Ljubljana

Prvak Slovenije Olimpija slavila je u Ljubljani protiv letonske Valmijere rezultatom 2:1.

Domaćin je poveo u 42. minutu golom Mustafe Nukića, da bi u 74. Rui Pedro udvostručio prednost rivala.

Poraz Valmijere umanjio je Meisa Diop u 87. minutu susreta.

Rakov je u Poljskoj minimalnim rezultatom savladao Floru iz Estonije, a jedini pogodak na meču bilo je delo Vladislava Kočergina u 54. minutu.

Svoju mrežu je mirnom sačuvao potencijalni reprezentativac Srbije Vladan Kovačević.

Susret između Hamruna i Makabija Haife na Malti koji je počeo takođe od 20 časova još uvek traje posle prekida zbog sukoba navijača dva kluba.