20:47

Bez pobednika u prve dve utakmice današnjeg dana.

EPA/GEORGIA PANAGOPOULOU

U okviru Grupe B Olimpijakos je dočekao Totenhem u meču koji dosta znači i Crvenoj zvezdi, koja je takođe u ovoj grupi.

Na kraju, pobednika nije bilo, iako je tim iz Londona vodio sa 2:0. Olimpijakos se vratio iz mrtvih i na kraju je bilo 2:2 (1:2).

U 18. minutu prva velika šansa na utakmici, imao ju je Migel Gerero za Olimpijakos, morao je daleko bolje da reaguje sa par metara, ali je pogodio samo stativu.

U 25. minutu gol za Totenhem, Roki je dosudio penal kada je Merija napravio faul u kaznenom prostoru. Naravno, siguran izvođač - Hari Kejn.

Samo četiri minuta kasnije fantastičan momenat, Lukaš Moura je uspeo da postigne neverovatan gol i da nastavi svoju seriju u Ligi šampiona. Opalio je sa 25 metara, ništa nije mogao golman Olimpijakosa Hoze Sa.

Ipak, Olimpijakos se vratio u meč, Podens je odigrao dupli pas sa Valbuenom, šutirao u suprotan ugao i pogodio za nadu Olimpijakosu.

Na samom startu drugog poluvremena penal za Olimpijakos i šansa za izjednačenje. Valbuena je oboren od strane Vertongena, a upravo je Francuz uzeo loptu u svoje ruke, šutirao i - pogodio postavivši tako konačnih 2:2.

U meču grupe A između Genka i Galatasaraja nije bilogolova.