LŠ, poluvreme - Silni Mančester, nemoć Bajerna pred ''Svecima''

sreda 27.09.2017.
21:33

Završeno prvih 45 minuta u preostalim mečevima drugog kolaLige šampiona.

Epa/Salvatore Di Nolfi

Najjači utisak u ovom delu igre ostavila je ekipa Mančester Junajteda, koja je već posle pola sata igre povela u Moskvi protiv CSKA sa ubedljivih 3:0.

Ubedljiv je i Pari Sen Žermen protiv Bajerna, ''Sveci'' vode 2:0, golovima Danija Alveša i Kavanija, bašp kao i Bazel protiv Benfike.

Zanimljivo je da u Grupi D nije postignut nijedan gol, a u pitanju su mečevi između Juventusa i Olimpijakosa, odnosno Sportinga i Barselone.

U Grupi C, Atletiko je sa bele tačke, golom Grizmana, poveo protiv Čelsija u finišu prvog poluvremena.

21:51

Dzozi nemoj da daješ otpatke a ti Jose prestani s bunkerom čuj samo 0:3 na poluvremenu.

PratimFudbalOd2005:(
21:44

Prvi put gledam Semeda i prijatno sam iznenadjen...Takodje Koentrao pokazuje klasu...Rakitic je tuzno los,najslabija karika barse definitivno...Psg izgleda sve ozbiljnije kao i Junajted

Petar Pan
21:40

Kakva je igracina Marsijal decko kida u kakvoj je formi :D

Bidza i Tridza
21:39

Nisam Lukakuov fan ali mi je drago sto daje golove. Mislim da je ovaj mec dobar pokazatelj kako ga treba koristiti. Ne treba on mnogo da ucestvuje u akcijama jer nema dobar pas,nije bas okretan i nije mnogo spretan sa loptom ali kad se lopte stalno ubacuju sa strane ka njemu,onda je opasan. Jak,zagradi se,dobar u skoku,dobar sut glavom...

MANUTD
22:07

Ko je dodao loptu Marsijalu pre njegove asistencije za prvi pogodak na utakmici? Neverovatno da se toliki hajp digao oko toga kako Lukaku ne moze da ucestvuje u igri, a on stalno dokazuje suprotno. Na stranu kako odvlaci napadace, to ga je Murinjo naucio jako lepo ali ispada da Lukakua nema na utakmici.

Thursday, 28.09.2017
01:25

Nije da ga nema na utakmici ali je on vise puta pokazao da ne vodi loptu bas najbolje,cesto posalje prejak pas i nije kreativan. Ali ako stalno prati akcije i ubacuje se konstantno u sesnaesterac,uvek ce pokupljati odbitke i postizace golove nakon centarsuta kao sad. I to sto ja nisam njegov fan ne znaci da ja zelim da igra lose,radujem se svakom njegovom golu zato sto navijam za Junajted.

The KING(visionary)
21:37

Stvarno ne znam sta bi rekao za David Luiza,da li je moguce da je decko onakav kreten u mozgu,Konte takticki pojeo Simeona totalna kontrola Celzija nad Atletikom prvo poluvreme,Celzi imao sanse lagano da vodi 0-2,i dodje Luiz sa svojim inbecilskim potezom i sve ti unisti...

NikkiCFC
21:36

Razvalili smo ih u prvih 45 minuta precka trebali smo da vodimo nikad nisam video ovako nemocan Atletiko. I onda nekim cudom dodju do kornera i Luiz pravi bespotreban penal. Zavrsio je sa prvom postavom Kristensen je mnogo bolji igrac kako me je iznervirao!