nedelja 11.09.2016.
20:29

Doskorašnjem Zvezdinom beku za sada ne ide u Turskoj kako se očekivalo.

crvenazvezdafk.com

Ekipa turskog Trabzonspora doživela je novi poraz u tamošnjem šampionatu, a Luis Ibanjez ponovo nije bio u startnoj postavi ove ekipe. Definitivno, situacije koje u Crvenoj zvezdi nije često doživljavao.

Drugi uzastopni poraz Trabzon je doživeo večeras na svom terenu u duelu sa Osmanlisporom.

Bilo je 2:0 za goste, a Ibanjez je ušao kao poslednja izmena u svom timu, u 72. minutu, pri rezultatu 1:0 u korist Osmanlispora.

Do kraja, popularni Lućo nije uspeo da doprinese eventualnom preokretu. Umesto toga, Rusesku je u finišu meča potvrdio pobedu gostiju.

Posle tri odigrana kola, Trabzon ima tri boda, osvojena još u prvom kolu.