Luda je ekipa ovaj Sanderlend, osetio je to Arsenal! Strašni Brobi kog sanja ceo London!
Veliki bod za ekipu Režisa le Brija.
Povezane vesti
Pričalo bi se danima da Everton nije pobedio, Vest Hem nije nizao od februara!
Umesto gola za pobedu, povreda kolena Benjamina Šeška...
Od uspavanke do ekstaze - De Liht izvukao Junajted iz agonije, ali Totenhem ostaje nepobediv
Ponovo radi Mihailo Ivanovć, Srbin pogodio posle neverovatne greške golmana!
Fudbaleri Sanderlenda i Arsenala remizirali su 2:2 na "Stadionu svetlosti" u meču 11. kola Premijer lige.
Sumnjali su, a sumnjaju i dalje mnogi u mogućnosti Sanderlenda ove sezone. I dalje su hit, uprkos svemu. Nije isključeno da će krenuti da padaju kako takmičarska godina bude odmicala jer to nije tim koji ima kapacitet da se bori za gornji deo tabele, ali su pokazali kvalitet s kojim mogu da naprave probleme bilo kom protivniku.
Tako su jednom Arsenalu koji važi za možda i najbolji tim u Evropi ove sezone uz minhenski Bajern dali gol u 36. minutu preko Danijela Balarda, a asistencije Nordija Mukijelea. Strašan pogodak Balarda koji je zakucao loptu u mrežu Davida Raje i tako je Arsenal primio gol posle 812 minuta, odnosno osam mečeva.
Nije Arsenal lako dolazio do završnice, ali ipak su pokazali zbog čega su prvi kandidati za titulu i Bukajo Saka u 54. minutu koristi loptu Mikela Merina i pogađa bliži ugao gola Robina Rufsa. Videla se odmah odlučnost gostiju da krenu po sva tri boda i delovalo je da ka tome idu kada je briljantan pogodak postigao Leandro Trosar projektilom dvadeset minuta kasnije.
Mešutim, odlučio je Mikel Arteta da je prioritet da sačuva svoj gol po svaku cenu. Branio se Arsenal organizovano sve do 94. minutu.
Čovek koji je svojom sjajnom asistencijom za Talbija pre nekoliko sedmica rastužio navijače Čelsija sada golom isto čini i pristalicama Arsenala.
Sanderlend je tako na visokom trećem mestu u ovom trenutku i učinili su veliku uslugu Liverpulu i Sitiju koji mogu da smanje razliku ukoliko bilo ko od njih dobije veliki derbi u nedelju.
0 Komentara