"Ludnica" i epski preokret u Hofenhajmu, Verder od 0:3 do 4:3!

nedelja 29.09.2024.
19:36

Kakav dan u Nemačkoj.

@werderbremen_en

Neverovatano popodne smo imali danas u nemačkoj Bundesligi. Nakon što je Ajntraht iz Frankfurta slavio u Kilu sa 4:2, još veću goleadu smo videli u Hofenhajmu, gde je Verder iz Bremena posle epskog preokreta pobedio istoimenu domaću ekipu rezultatom 4:3

Verovali ili ne, Hofenhajm je u 12. minutu ove utakmice vodio sa 3:0!

Bulter je dao dva gola u petom i osmom minutu, a treći gol je delo Hložeka u 12. minutu.

U 18. minutu je igrač domaćih Nsoki dobio crveni karton i tada se sve okrenulo na stranu tima iz Bremena.

Gosti su uspeli da izjednače već do poluvremena, a redom su pogađali Malatani u 21. i dva puta Stage, u 26. i 39. minutu.

U 49. minutu je danski ofanzivni vezista Jens Stage kompletirao het-trik i tako postavio konačnih 3:4.

Srpski štoper Miloš Veljković nije igrao za Verder zbog povrede stopala.

Verder je sada deseti na tabeli sa osam bodova posle pet odigranih kola, dok je Hofenhajm 16. sa tri osvojena boda.