Ludnica u Lorijanu, Andre Aju se vratio sa KAN-a i spasio Avr!

nedelja 28.01.2024.
16:58

U terminu od 15 časova, danas su odigrane tri utakmice 19. kola francuske Lige 1.

Le Havre FC
Le Havre FC

Sjajan meč videli smo u Lorijanu gde je domaćin remizirao sa Avrom rezultatom 3:3

Novajlija u francuskoj eliti poveo je u 15. minutu golom Emanuela Sabija sa penala, da bi u 33. Imran Luza poravnao rezultat.

U drugom poluvremenu usledio je preokret, tačnije u 51. minutu kada je Ajman Kari savladao Demasa, no iskusni Andre Aju se posle eliminacije Gane sa Afričkog kupa nacija upisao u strelce u 85. minutu.

Kada je Mohamed Bamba u drugom minutu nadoknade vremena postigao gol za novo vođstvo Lorijana, mnogi su pomislili da je kraj Avrovih nadanja da može izbeći poraz, no tako nije mislio Aju koji je svojim drugim golom izjednačio rezultat i postavio konačnih 3:3.

Klermon je kao domaćin odigrao nerešeno sa Strazburom 1:1.

Gosti su povelil u 34. minutu pogotkom Moisea Sahea Diona, a bod Klermoni doneo je Šamar Nikolson u 52. minutu susreta.

Na meču između Remsa i Nanta nije bilo pogodaka.