Ludnica u Salernu, isključeni Riberi i Srbin, Kaljari slavi Altarea!
Neverovatan meč između Salernitane i Kaljarija.

Povezane vesti
Fudbaleri Salernitane remizirali su na domaćem terenu sa Kaljarijem 1:1 u okviru 36. kola italijanske Serije A.
U prvom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja, da bismo svu akciju videli u nastavku meča.
Posle dosuđenog penala za Salernitanu, siguran sa bele tačke bio je Simone Verdi nakon čega smo videli malo fudbala, ali i mnogo drame.
Isključen je Frenk Riberi sa klupe domaćih, isto je prošao i nekadašnji mladi reprezentativac Srbije Boris Radunović nekoliko minuta kasnije, a sudija Di Belo imao je mnogo posla i u finišu susreta.
Posle kontakta u kaznenom prostoru, Di Belo je prvo dosudio penal za Kaljari, ali je posle pregledanog VAR snimka promenio mišljenje i s pravom dosudio prekršaj za Salernitanu.
Ekipa Ivana Radovanovića koji je odigrao čitav meč za tim iz Salerna nalazi se na 17. poziciji sa 30 bodova, sa bodom više od Kaljarija na 18. poziciji.
0 Komentara