petak 18.03.2022.
23:07

Neverovatna utakmica u Premijer ligi.

Isaac Parkin/PA via AP

Sjajan meč videli smo u Vulverhemptonu gde je Lids junajted posle velikog preokreta savladao domaću ekipu rezultatom 3:2 u 30. kolu engleske Premijer lige.

Neverovatan podvig napravili su izabranici Džesija Marša pošto su nadoknadili čak dva gola zaostatka.

"Vukovi" su poveli u 26. minutu golom Jonija posle odlične akcije po desnoj strani, da bi u poslednjim trenucima prvog poluvremena Trinkao udvostručio prednost svoje ekipe.

A onda je usledio nestvaran preokret.

Njemu je kumovalo isključenje Himeneza u 53. minutu, pa je Lids u razmaku od svega tri minuta postigao dva gola.

Prvo je Džek Harison iskoristio lošu reakciju u odbrani rivala i pogodio u 63, a u 66. minutu Rodrigo je prvi stigao do lopte i doneo Lidsu izjednačenje.

Veliku radost gostujućim navijačima doneo je Luk Ajling koji je u prvom minutu nadoknade vremena postavio konačnih 3:2.

Lids se ovim trijumfom sa 29 bodova približio sredini tabele i ima 29 bodova, dok je Vulverhempton osmi sa 46.