nedelja 23.10.2022.
00:16

Dolaze bolji dani za srpskog napadača?

EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Dramatičan i veoma efikasan meč odigrali su večeras Fiorentina i Inter, a gosti iz Milana su na kraju slavili sa 4:3, iako je Luka Jović u 90. minutu doneo izjednačenje Fiorentini.

Ali, domaći nisu uspeli da sačuvaju remi, jer je Mhitarijan u nadoknadi vremena postigao pobedonosni gol za ''neroazure''.

Posle meča, trener Fiorentine Vinćenco Italijano je iz svega ovoga pokušao da izvuče pozitivne stvari i izrazio je nadu da će i Luka Jović igrati sve bolje u nastavku sezone.

''Mislim da napredujemo, nismo zaslužili da izgubimo večeras, ali nam predstoji još jedan test u četvrtak u Ligi konferencija.

Kada napadač ne postigne gol, to je najgora stvar za njega i utiče na njegovo samopouzdanje. Jović je veoma osetljiv čovek, došao je ovde želeći da se dokaže svetu, povredio se i mučio se, ali ako svi rade zajedno, nadam se da ovi golovi mogu biti pozitivan podsticaj za sve'', izjavio je Italijano.