Lukić umalo do trijumfa na Olimpiku, a onda je Sergej uzeo loptu i spojio Ćiru sa golom!

subota 16.04.2022.
22:44

Na kraju, podelili po bod...

EPA-EFE/RICCARDO ANTIMIANI

Fudbaleri Lacija remizirali su sa Torinom u Rimu 1:1 u okviru 33. kola italijanske Serije A.

"Bikovi" su zapretili prvi sredinom prvog poluvremena kada je Bremer pogodio stativu, što kao da je najavilo ono što će se dogoditi u nastavku igre.

Detalj koji je odlučio pobednika dogodio se u 56. minutu kada je Pijetro Pelegri, posle kornera Rodrigeza glavom savladao Strakošu.

Imao je Sergej Milinković Savić lepu šansu da izjednači rezultat kada je njegov dobar udarac glavom krajnjim naporom odbranio Beriša.

Srbin je ipak uspeo da načini konkretan doprinos svojoj ekipi pošto je asistencijom Ćiri Imobileu pomogao Laciju da izbegne poraz u drugom minutu nadoknade vremena.

Tako je u duelu dva reprezentativca Srbije bod odneo i fudbaler Torina Saša Lukić koji je tokom susreta zaradio žuti karton.

Lacio se nalazi na šestoj poziciji Serije A sa 56 bodova, dok je Torino 11. sa 40.