Ma, ovo ni Mesi ne može!

utorak 22.09.2015.
23:47

Pet golova Levandovskog za samo devet minuta - fudbalska je tema o kojoj bruji čitav svet!

BETA/AP Photo/Matthias Schrader

A da sve bude upečatljivije, potrudio se i trener Bajerna Pep Gvardiola svojom reakcijom posle petog pogotka Levandovskog za konačnih 5-1 protiv Volfsburga.

Ovakva Gvardiolina reakcija mnoge je podsetila na meč između Barselone i mančester Sitija u Ligi šampiona, kada je španski stručnjak bio među gledaocima na ''Kamp Nou'' i kada je na sličan način propratio jedan maestralni Mesijev dribling.

Posle ovoga što je Levandovski večeras učinio, može se slobodno reći da je ''zadao domaći'' i Leu Mesiju, ali i Kristijanu Ronaldu.

32 Komentara

Wednesday, 23.09.2015
12:27

Moze, ali ne za tako kratko vreme.

Lord Bobinho10
12:24

Niko ne moze da izbegne porez kao Messi :)

Aleksej Alex Toskovic
10:07

Meni Levandovski nije neki igrac... Mesi 5 miliona puta uradi nesto dobro a ovaj samo 1 i tako je Levandovski bolji... NIJE!!!

ppera 1
00:56

Messi naravno neće moći sa pozicije na kojoj igra da postigne više od 3 gola za celu utakmicu, al' će zato Kiki uzvratiti, samo da Las Palmas navali na gol Reala pa da Kiki zabije 3 kontre za 3 minuta i da sudija pokaže 3 puta na belu tačku za 3 minuta i imaće 6 golova za 6 minuta... :-)

AdrovicEsad
00:54

Kakav Rekord ima li neki Rekord koji ce igrac da popije vise vode, ili koji ce vise gela da stavi na kosi idt. Realovci znaju Levandovskog ovo nije nikakvo cudo

Madridista
15:36

Koliko si ti naporan to je nevidjeno, u svemu stavljas Real, to je dokaz da znas da je najvveci klub ikada, ali da ne mozes to da priznas pa pokusavas da promjenis istinu time sto ces ponavljat laz dok ne pocne da zvuci kao istina

00:47

Uz svo dužno poštovanje Suarezu, Ibri, Kunu i Benzu, ali Robert je potvrdio ono što već neko vreme pričam - da je najbolji napadač sveta. Momak ima sve. Ubitačan instinkt za gol, sjajnu skok igru, izuzetnu tehniku i pobednički mentalitet. Sećam se one utakmice na Nou Kampu pre nekoliko meseci. Mnogi moji prijatelji, inače fanovi Barse su strepili od dotičnog. Barem do trenutka Mesijeve magije... Tek sada smo u prilici da vidimo kakav potez je napravila naša uprava dovođenjem ovakve igračine za DŽ! Ako budem gledao svoje ljubimce na San Siru dogodine, to će biti na krilima ovog čoveka. Svaka ti čast, Roberte!

S-I-M-K-E_
00:41

Ne znam,sad ce ovo zvicati cudno posle ovih 5 golova,ali mene i dalje ovaj Levandovski ne impresionira...Desi se da napravi neko ludilo kao protiv Reala kad je dao 4 komada ili ovo sada,ali nije on meni fudbaler bas najvece klase.

Eccentric
00:52

Najbolji napadac na svetu ovu i proslu sezonu. Tu su iza njega aguero suarez...

@stats
15:49

Suarez onomad bio drugi na onom izboru za najboljeg igraca Evrope?Imao glas vise od Ronalda?Ne secas se?Slika govori vise od hiljadu reci...http://postimg.org/image/mugn4v6xv/

Jok3R
01:27

Po prvi put u necemu da se slazemo. Meni ni u TOP 5 napadaca nije.

Barça u ♥
00:34

Ronaldo to moze postici,posto ga saigraci snabdevaju loptama ispred gol linije,a sudije penalima.Dok Mesi to ne moze za 10 minuta,on sad sam stvara sanse i mnogo vise pomaze timu.Pre par godina Leo je bio sam centar napada dok se sada povukao na krilo,ali ga mozete videti i na poziciji veznog igraca.Leo se promenio,vise doprinosi timu time sto sam kreira napada sto se meni jako svidja!!I dalje ce postizati 40+ golova,ali ce imati i 20+ asistencija.Od kada su se pojavili Suki i Nejmar on je postao taj snabdevac lopti.Jednostavno se vidi u utakmicama u kojima on ne igra koliko fali to proigravanje tima.

Ulquiorra Cifer
00:14

Kakav špic, kakav gol, koja klasa!

ЦЗ LeSa MUFC
00:12

Zasto ne uporediste sa Penalda..nego sa Mesijem..

00:06
Eccentric
00:05

Koliko veliki igraci nisu dali 5 gola zuba anri van basten mesi krojf i mnogi to nije bitno a za ovaj uspeh treba i srece malo jer kratko je vreme treba se naci uvek na pravo mesto ali dati i 3 gola na utakmici je uspeh i tesko.