sreda 27.09.2017.
22:14

Fudbaleri Pari sen Žermena potpuno su preuzeli konce igre u nastavku.

twitter.com/psg_inside

PSŽ je nakon 45 minuta igre vodio sa 2:0 na "Parku prinčeva" protiv minhenskog Bajerna.

Prvi gol je pao već u drugom minutu postigao je Dani Alveš na asisteniju Nejmara, više o tome OVDE.

Nakon oko pola sata igre, domaćin je udvostručio prednost, strelac je ovoga puta bio Edinson Kavani, asistirao mu je Kilijan Mbape, taj gol možete videti OVDE.

Nakon toga je i Nejmar prišao Urugvajcu, pa se može zaključiti da su "sekire zakopane".

U nastavku, Bajern je imao par pokušaja, ali je Areola bio na visini zadatka, a onda je domaćin preuzeo stvari u svoje ruke.

Pretio je Nejmar u dva navrata, najpre mu je Mbape ostavio zicer, ali je Brazilac nekako promašio čitav gol, da bi par minuta kasnije nakon prodora najskuplji svetski fudbaler oprobao udaraca sa ivice kaznenog prostora, ali je ponovo bio neprecizan.

Igrao se potom 63. minut, Mbape je sjajno prošao po desnoj strani, prodao je fantastičnu fintu defanzivcima Bajerna, uputio je loptu u pred gol gostiju, odbrana je loše reagovala, Nejmar je natrčao na loptu i zakucao je u praznu mrežu za 3:0.