"Madonina" Interu za finale Kupa, velika čast za Lazetića!

utorak 19.04.2022.
22:59

Debitovao srpski fudbaler i to u "Madonini".

EPA-EFE/ROBERTO BREGANI

Ekipa Intera će igrati finale Kupa Italije pošto je večeras savladala Milan rezultatom 3:0 (2:0). U prvom meču ova dva rivala je bilo 0:0.

Već u 4. minutu utakmice Inter je stigao do prednosti i to preko Lautara Martineza, uspeo je da dočeka na volej dodavanjeDarmijana i da savlada Manjana za 1:0.

Milan bolji u nastavku, ali nije vredelo, Handanović je bio nesavladiv.

Branio je udarce Kalabriji, Ernandezu, a na drugoj strani novi šok za crveno-crne.

Lob udarcem Lautara Martineza Inter je stigao do velike prednosti od 2:0, Korea je primetio da je Lautaro slobodan i poslao mu sjajnu loptu koju napadač svetske klase koristi za 2:0.

Milan je stigao konačno do gola, ali nije vredelo, udarac Benasera koji je bio fantastičan je završio u mreži, ali je zbog faula poništen gol.

Do kraja još jedan gol u mreži Milana, sve je bilo gotovo kada je Gosens u 82. minutu završio posao  golom sa samo par metara.

Ono što je bitno napomenuti jeste da je igrao i srpski fudbaler Marko Lazetić, ušao je u 85. minutu, ali nije imao mnog prostora da se dokaže Pioliju. Svakako, vredi i sam podatak da je igrao "Madoninu".