Madrid likuje zbog Ronalda, Perez je bio u pravu!
Portugalac nikada nije bio u ovakvoj situaciji.

Povezane vesti
Kristijano Ronaldo ne može da pronađe klub, a na ovu temu pisala je danas i madridska Marka.
Marka podseća da je Ronaldo napustio Real Madrid 2018. godine kada je otišao u Juventus i od tada više nije isti igrač.
Iako je osvojio Skudeto, Ronaldo je u Juventusu bio u padu, zbog čega je klub i odlučio prošlog leta da ga proda.
Portugalac je bio najbolji strelac i u Mančester Junajtedu, ali ekipa nije bila konkurentna u borbi za trofeje i zato Ronaldo hoće da ode.
Problem je što Ronalda niko neće i Marka na neki način i likuje zbog Realove odluke da ga proda za 100 miliona evra u pravom trenutku.
Bajern Minhen, PSŽ, Čelsi i Real Madrid su odbacili mogućnost da dovedu Ronalda ovog leta, pa mu je jedina opcija u Ligi šampiona - Atletiko Madrid.
Ipak, i predsednik Atletika nije blagonaklon ka ovim glasinama, tako da Marka zaključuje da se Ronaldo nikada nije našao u ovoj situaciji. Jednostavno - niko ga ne želi i to u trenucima kada on smatra da zaslužuje da bude deo ekipe koja se bori za Ligu šampiona.
Portugalac će danas odraditi testove i početi pripreme sa Junajtedom, a Premijer liga startuje za samo devet dana.
Šta će biti sa Ronaldom? Pročitajte i ideju koja se pojavila o trampi za Antoana Grizmana...
Sve ovo ukazuje da će Junajted mučiti muku, ali i da će ipak biti u top 4, a AdmiralBet nudi super kvotu za povratak "đavola" u Ligu šampiona - 1,95.
0 Komentara