22:20

Ubedljiv poraz Partizanovog rivala u Ligi konferencija.

EPA-EFE/CLEMENS BILAN

Fudbaleri Majnca savladali su Keln sa 5:0 u meču 11. kola nemačke Bundeslige.

Domaći su sve rešili u prvom poluvremenu, a Keln ostao sa desetoricom nakon 28 minuta igre.

Majnc je poveo u 11. minutu. Štoper "jarčeva" Luka Janis Kilijan skrivio je jedanaesterac, a siguransa penala bio je napadač Majnca Markus Ingvartsen.

Stvari su postale još gore po goste kada je Kilijan dobio drugi žuti karton i zbog toga morao da napusti igru.

Brzo je Majnc iskoristio brojčanu prednost i udvostručio vođstvo u 35. minutu prekom Dominika Kora.

Sjajno prvo poluvreme za domaćina kompletirao je Anton Stah pogotkom za ubedljivih 3:0 u 40. minutu.

Mogao je Majnc do još ubedljivijeg vođstva, Fulgini je postigao četvrti gol u 60. minutu, ali je on poništen zbog igranja rukom.

Majnc je do novog pogotka stigao u 73. minutu, postigao ga jedefanzivac Aron Martin iz "slobodnjaka".

Konačan rezultat postavio je centarfor Karim Onisivo šest minuta pre isteka 90. minuta.