nedelja 19.02.2023.
21:34

Leverkuzen jurio rezultat, ali na kraju zavrpio bez bodova.

@Mainz05en/Twitter

Fudbaleri Majnca pobedili su Bajer Leverkuzen sa 3:2 u ovkiru 21. kola Bundeslige. Majnc je sada prestigao Leverkuzen na tabeli i ima dva boda više, a nalazi se na 9. mestu.

Turbulentnost na utakmici počela je dosušenim penalom za Leverkuzen, koji je golman Majnca odbranio.

Posle svega tri minuta gosti su stigli do vodstva,Kasi je šutirao unutar šesnaesterca i pogodio.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje, posle pola sata igre Amiri je pogodio za 1:1.

U samom finišu prvog dela Sung Li je dodao loptu, a Martins je glavom poslao u mređu za 2:1.

Nije tu bilo kraja golovima, jednako je bilo uzbudljivo i drugo poluvreme. Patrik Šik je doneo izjednačenje Leverkuzenu posle pokupljenog odbitka i poslao loptu nisko uz levu stativu.

U 81. minutu domaći ostaju sa desetoricom nakon crvenog kartona za Adlija i dosušenog penala za goste, koji su ga uspešno realizovali za konačnih 3:2.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.