nedelja 26.05.2024.
16:15

Pobeda za kraj.

EPA-EFE/CATI CLADERA

Fudbaleri Majorke pobedili su u gostima ekipu Hetafea rezultatom 2:1 u poslednjem kolu La Lige.

Ovaj meč nije imao nikakav rezultatski značaj, jer je Majorka u prošlom kolu obezbedila opstanak, dok je Hetafe odavno raspušten i ovo im je peti vezani poraz za kraj sezone.

Ali, Hetafe ne brine mnogo o tome, jer je ovaj tim završio kao 12. na tabeli, dok je Majorka sada skočila na 14. mesto.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, a onda je na startu drugog poluvremena Alvarez doneo prednost Hetafeu.

Rezultat 1:0 ostao je na snazi sve do same završnice, a onda je Murići iskoristio asistenciju Railja za 1:1, da bi u trećem minutu nadoknade Mafeo pogodio za pobedu Majorke.

U timu Majorke Nemanja Radonjić je igrao do 57. minuta, dok Predrag Rajković i Matija Nastasić nisu bili u sastavu.

Sve u svemu, i jedni i drugi mogu da budu zadovoljni ovom sezonom.