nedelja 04.04.2021.
22:24

Pobeda Mančester junajteda se piše, ostalo će brzo biti zaboravljeno.

EPA-EFE/Phil Noble

Pobeda Mančester junajteda u duelu protiv Brajtona, dosta teže nego što se očekivalo, bilo je 2:1 (0:1).

Loše je krenulo po Mančester junajted, Brajton je stigao do prednosti već u 13. minutu utakmice. Bio je centaršut sa desne strane, Velbek je bio u srcu kaznenog prostora, šutirao, odbranio mu je De Hea,pa ponovo šutirao - gol za 0:1. Gol na dušu Pola Pogbe, pogrešio je na sredini terena.

Loše je igrao domaćin u prvom poluvremenu, očekivalo se da Solskjer trgne svoj tim u nastavku što se i desilo.

Čekali smo na gol Mančester junajteda sve do 62. minuta utakmice.

Tada je Bruno povukao, dodao do Rašforda koji pogađa suprotan ugao za 1:1.

Brajton je mogao do prednosti, ponovo, situacija u kaznenom prostoru Mančester junajteda kada je Velbek tražio penal, ruka Megvajera je bila na njegovom ramenu što se jasno vidi i na snimku. Ipak, i VAR kaže - nema penala.

Na vama je da prosudite da li ga je bilo, pogledajte tu situaciju OVDE.

Mančester je stigao do sva tri boda u 83. minutu utakmice. Tada je Bruno poslao loptu na drugu stranu kaznenog prostora, tamo je bio Pogba,vratio je loptu ka golu gde je bio Grinvud za 2:1

Uspeo je nekako Mančester da održi tu prednost i da slavi nova tri boda.