Maradona u "borbi sa vetrenjačama", najavio odlazak?
                                
                                Autor: Stefan Matić
                            
                            
                                
                                subota 06.04.2019.
                            
                            
                                
                                23:10
                            
                            
                                
                                Izvor: Sportske.net
                            
                        Argentinac osuo paljbu po sudijama meksičke lige.
 
                            EPA-EFE/JUAN CARLOS CRUZ
                        Povezane vesti
  "El Pibe" je prošlog septembra preuzeo drugoligaša iz Meksika  Dorados, međutim izgleda da se nekadašnji selektor nacionalnog  tima Argentine neće dugo zadržati tu.
  Argentinac je najavio svoj prevremeni odlazak zbog neobjašnjivih  sudijskih propusta koji iz kola u kolo štete njegovom timu.
  "Nešto se dešava to je zasigurno. Pričaću sa predsednikom  kluba. Videćemo kako će se završitit, možda i napustim klub",  izjavio je Maradona.
  U zadnjem meču koji je Dorados odigrao nerešeno 1:1 sa Meridom,  Maradona tvrdi da je namerno oštećen a kao razlog navodi svoje  ime.
  "Bio je čist penal nad našim napadačem, znate li što ga nisu  svirali? Zato što bi sutra na pres-konferenciji komentarisali i  tvrdili kako je penal dat samo zato što ja vodim ovaj tim!"
  "Božija ruka" izgleda ne trpi nepravdu, ostaje da se vidi da kako  će isterati inat sa sudijima u Meksiku.
                                                        
                                                     
            
1 Komentara
NOTHING ELSE MATTERS
Dodji da savetujes Milosevica ili Gatuzo, mislim da bi se odlicno uklopio:-D