sreda 20.01.2021.
23:16

Radonjićev tim u poslednja tri meča uzeo samo jedan bod.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Fudbaleri Olimpika iz Marseja poraženi su na svom "Velodromu" od ekipe Lensa 1:0 u zaostalom meču 9. kola francuske Lige 1.

U meču koji nije obilovao prilikama sve je bilo rešeno u 59. minutu kada je Simon Bokote Banza postigao odlučujući pogodak tako što je glavom sproveo loptu u mrežu posle dobrog centaršuta.

Isti fudbaler je samo dva minuta kasnije propustio zrelu priliku za vođstvo u duelu ekipa koje se nalaze jedna do druge na tabeli.

Najbolju priliku za izjednačenje Marsej je propustio preko Dimitrija Pajea u 79. minutu pošto je njegov udarac završio malo iznad prečke.

U poslednjih 10-ak minuta meča gosti iz Lensa propustili su nekoliko prilika da sve reše, ali im je i jedan gol bio više nego dovoljan da se približe današnjem rivalu na samo bod.

U trećem uzastopnom meču bez pobede za ekipu iz najveće francuske luke srpski reprezentativac Nemanja Radonjić igrao je od 63. minuta, ali nedovoljno da spreči sivilo svoga tima.