subota 20.08.2022.
23:00

Nova tri boda za tim Igora Tudora.

AP Photo/Michel Spingler

Fudbaleri Olimpika iz Marseja savladali su na svom terenu ekipu Nanta rezultatom 2:1  u okviru 3. kola Lige 1.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, da bi u nastavku utakmica dobila na dinamici.

Domaći fudbaleri prvi su stigli do vođstva u 70. minutu preko defanzivca Mbembe. Ipak, sedam minuta kasnije izabranici Igora Tudora sami sebi su zakomplikovali situaciju pošto je Samjuel Žigo zbog starta u šesnaestercu i drugog žutog kartona morao ranije da napusti teren.

Nant to koristi i poravnava rezultat golom sa bele tačke u 78. minutu. Precizan je bio Ludovik Bias.

Četiri minuta kasnije sreća je pogledala domaću ekipu pošto je fudbaler Nanta Nikolas Paluio postigao aut-gol za konačnih 2:1 i nova tri boda za Marsej.