Mašović i drugovi na vetrometini u Minhenu, kapiten Veljković poražen od Dortmunda!

17:28

U terminu od 15.30 danas je odigrano pet utakmica 20. runde nemačke Bundeslige.

EPA-EFE/ANNA SZILAGYI

Fudbaleri Bajerna savladali su u Minhenu ekipu Bohuma rezultatom 3:0.

Bavarci su poveli u 41. minutu golom Tomasa Milera koji je uz dosta sreće iskoristio grešku domaće ekipe, da bi u drugom poluvremenu u razmaku od samo devet minuta pitanje pobednika bilo rešeno.

Prvo je Kingsli Koman u 64. minutu povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je Serž Gnabri u 73. Bohum je još i dobro prošao uzevši u obzir da je čak 12 šuteva Bajerna išlo u okviru gola.

Reprezentativac Srbije Erhan Mašović odigrao je čitav meč za goste iz Bohuma.

Borusija Dortmund je u Bremenu bila bolja od Verdera rezultatom 2:0, a gosti su poveli golom Džejmija Bino-Gitens u 67. minutu igre.

Svaku dilemu oko pitanja pobednika rešio je Džulijan Brant golom u 85. minutu susreta.

Reprezentativac Srbije Miloš Veljković je kao kapiten predvodio ekipu Verdera tokom čitavog meča.

Bajer Leverkuzen je u Zinshajmu bio bolji od Hofenhajma rezultatom 3:1.

Gosti su za manje od sat vremena igre stigli do sva tri gola, pogađali su redom Andrih, Dijabi i Hložek, dok je utešan pogodak delo Nsokija.

Istim rezultatom, Majnc je na domaćem terenu savladao Augsburg, dok je Frajburg kao domaćin savladao Štutgart sa 2:1.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.