Menšov "blic-krig" razbesneo navijača Bohuma, utakmica prekinuta zbog "idiota"!

petak 18.03.2022.
22:21

Klub se odmah ogradio.

Bernd Thissen/dpa via AP

Utakmica u Bohumu između domaće ekipe i Borusije Menhengladbaha prekinuta je u 71. minutu pri rezultatom 2:0 za goste.

Prekid je nastao kada je neko od navijača Bohuma nekim predmetom pogodio linijskog sudija, a glavni arbitar je odmah reagovao i prekinuo meč.

Menš je u razmaku od šest minuta postigao dva gola, prvo je mrežu Rimana pogodio Alasan Plea u 55, a zatim i Bris Embolo u 61. minutu susreta.

U sastavu Bohuma se od prvog minuta našao i srpski internacionalac Erhan Mašović koji je u prvom poluvremenu dobio žuti karton.

"Prekid utakmice. Neki idiot je pogodio linijskog sudiju. Utakmica je prekinuta. Neverovatno glup i neodgovoran potez kojem nema mesta na stadionima! Idiot, idiot, idiot. Nadamo se da je pomoćni sudija dobro", oglasio se Bohum na društvenim mrežama.