Mesi baš nervira PSŽ, klauzula zbog koje je neko drugi na prvom mestu!
Lionel Mesi je trenutno sa reprezentacijom Argentine.
Povezane vesti
Savo Milošević predstavljen u Želji: "Čast da budem u klubu za koji navijam od detinjstva!"
Mehdi Taremi i laži koje kruže internetom: "Pokažite poštovanje!"
Skandal - Dali mu bogatstvo posle osvajanja Kopa libertadores da bi ga otpustili zbog besmislenog trofeja
Volosov odgovor Nikoliću: "Ako je neko pretrpeo nepravdu, to smo mi"
Šestostruki osvajač Zlatne lopte Lionel Mesi je od ove sezone novi fudbaler Pari Sen Žermena, ali i dalje je daleko od svoje prepoznatljive forme.
Imao je probleme sa povredama, nije igrao ni u poslednja dva meča protiv Lajpciga i Bordoa, ali je u potpunosti spreman da zaigra za reprezentaciju Argentine u kvalifikacijama za Mundijal.
Selektor Argentine Lionel Skaloni je istakao da će Mesi biti spreman da igra kvalifikacije ove nedelje i da će biti starter u petak protiv Urugvaja, što je samo naljutilo upravu kluba iz Pariza.
Mesi već ima klauzulu u ugovoru po kojoj ima pravo da na prvo mesto stavi reprezentaciju Argentine, odnosno pravilo glasi da PSŽ nema pravo da ga spreči da igra prijateljske i zvanične utakmice za "Gaučose".
"Ne slažemo se da pustimo igrača u reprezentaciju ukoliko je on u fazi rehabilitacije", rekao je nedavno Leonardo, ali nevezano za Lionela Mesija.
Ipak, Mesi ima svoje prioritete i to nije PSŽ.

0 Komentara