Mesi i Suarez kao nekada, Jovelja blistao, Ljoris ne zna šta ga snašlo od snega u Juti!

nedelja 03.03.2024.
10:45

Burna noć u Americi.

EPA-EFE/ALLISON DINNER

Fudbaleri Inter Majamija pobedili su ekipu Orlando sitija rezultatom 5:0, u režiji Lionela Mesija i Luisa Suareza, dok je Dejan Joveljić predvodio LA Galaksi u pobedi nad

Inter je načeo mrežu Orlanda već u četvrtom minutu kada je Suarez iskoristio prvu asistenciju Gresela, a potom u 11. i drugu od istog saigrača za 2:0.

Suarez je potom u 29. minutu asistirao Tejloru za nedostižnih 3:0.

U drugom poluvremenu na scenu je stupio Leo Mesi. On je pogađao u 57. i 62. minutu, posle nove asistencije Luisa Suareza za konačnih 5:0. Inter Majami sada ima sedam bodova posle tri odigrana kola.

La Galaksi je takođe upisao pobedu, pošto je kao gost savladao San Hose rezultatom 3:1.

Dejan Joveljić je postigao gol u 43. minutu za 0:2, a potom je početkom drugog poluvremena asistirao Rikiju Puđu za 0:3.

LA Galaksi sada ima pobedu i remi u MSL ligi.

Noćas smo gledali i ludu utakmicu u Solt Lejku, gde je domaći tim pobedio Los Anđeles rezultatom 3:0.

Jutu je noćas zavejao sneg da se lopta jedva videla, a golman Los Anđelesa Ugo Ljoris nije znao šta ga je snašlo i verovatno nikada nije ni trenirao, a kamoli igrao u ovakvim uslovima.