10:30

Argentinac zaigrao i Inter proigrao.

EPA-EFE/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH

Lionel Mesi se vratio na teren nakon tronedeljne pauze i Inter Majami je opet zaigrao bolje, ali nije pobedio.

Inter je ugostio Kolorado nakon dve vezane utakmice bez pobede, a Kolorado je poveo u finišu prvog poluvremena kada je Rafael Navaro bio precizan iz penala.

Herardo Martino je zbog toga bio primoran da odmah uvede Mesija na poluvremenu, kao i Busketsa. Već u 58. minutu Mesi je u svom stilu uhvatio povratnu i iz prve od stative izjednačio na 1:1. Samo dva minuta kasnije Mesi je bio glavni kreator akcije u kojoj je Ruiz potom proigrao Leonarda Afonsa za 2:1.

Ali, u 88. minutu Kolorado je uspeo da se vrati u meč, pošto je Baset pogodio za konačnih 2:2.

Nakon dobrog starta sezone, Inter ne može da se pohvali dobrom formom, jer u poslednjih pet utakmica ima samo jednu pobedu, te je sada trećeplasirani u istočnoj konferenciji MLS sa 12 bodova.