četvrtak 05.10.2023.
10:15

Bez Lea je katastrofa.

AP Photo/Nam Y. Huh

Inter Majami odigrao je još jedan meč bez Lea Mesija, čija težina povrede još nije poznata i krije se iz kola u kolo. Tim sa Floride upisao je novi poraz, ovoga puta od Čikago Fajera 4:1 u "vetrovitom gradu".

Po dva gola postigli su švajcarski internacionalci Đerdan Šaćiri i Marej Hajle Selasije. Interesantno svi golovi na meču su pali u drugom poluvremenu.

Prvi pogodak Šaćirija desio se u 49. minutu, kad je bio poptuno zaboravljen u kontri. na drugoj stativi.

Martinez je izjadnačio iz jedanaesterca u 53. minutu, ali to se ispostavilo kao jedini pogodak Inter Majamija na meču.

Usledila je minijatura Mareja Hajlea Selasija sa dva pogotka u tri minuta - 62. i 65. minut.

Šaćiri je "dotukao" Inter Majami šutem u 73. minutu za 4:1.

Inter Majami je na pet bodova baraža za plej-of, pretposlednji su u Istočnoj konferenciji.