16:59

Još jednom se pokazalo da je 2:0 ''najopasniji rezultat''.

Beta/Tano Pecoraro/LaPresse via AP

Još jedna pobeda i još jedan efikasan meč za ekipu Bolonje koju sa klupe vodi Siniša Mihajlović.

Posle 3:1 protiv Sampdorije u prošlom kolu, Bolonja je danas kao gost slavila i protiv Krotonea sa 3:2 u 28. kolu Serije A, ali ovoga puta posle velikog preokreta.

Prvo poluvreme je u potpunosti pripalo domaćima, koji su golovima Mesijasa u 32. i Simija iz jedanaesterca osam minuta kasnije poveli sa 2:0.

Taj rezultat je ostao na snazi sve do 62. minuta kada počinje veliki preokret Mihajlovićevog tima.

Tada je Sumaro prepolovio prednost rivala, na asistenciju Palasiosa, a već u 70. minutu rezultta je bio izjednačen, pošto je mrežu domaćih pogodio i Šouten  2:2.

Trener Krotonea je reagovao dvostrukom izmenom, ušao je i naš Vulić, ali nije uspeo da spreči potpuni preokret, koji je u 84. minutu režirao Skov Olsen, 3:2 za Bolonju.