utorak 14.02.2023.
22:59

Totenhem bez šanse u Italiji.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Milana pobedili su 1:0 Totenhem u okviru prvog meča osmine finala Lige šampiona.

Antonio Konte definitivno nema sreće u Evropi, posle Juventusa, Čelsija, Intera... tako bi i večeras. Milan je posle užasne forme u Seriji A proigrao večeras na ,,San Siru" možda i kada je bilo najpotrebnije.

Domaći su poveli već u sedmom minutu. Teo Ernandez je u skoku bio bolji od Romera i poslao loptu ka golu po levoj strani. Forster je odbranio, ali je odbitak pokupio Brahim Dijaz koji je bio u petercu, još jednom je golman Totenhema odoleo, ali posle trećeg udarca je bio savladan.

Londonski tim konstantno je napadao gol ,,rosonera“, ponajviše preko Sona, s druge strane domaći su pokušavali kontrama da udvostruče prednost, međutim pravih opasnosti nije bilo.

Po povratku na teren nije bilo velikih prilika. Kako je vreme odmicalo tako je intenzitet igre kod Milana opadao, ali Totenhem nije uspeo to da iskoristi. Sredinom drugog dela igra se ubrzala, engleska ekipa je napadala, ali je ostavljala prostor za kontre ,,crveno-crnog" tima.

Žiru je sačekao centaršut iz kornera i sa ivice šesnaesterca poslao loptu glavom De Ketelareu, koji je promašio zicer, a već u sledećem napadu slično je uradio Tiav iz prilike kada je možda još teže promašiti, ali desilo se.

Do kraja nije bilo premene rezultata. Milan je osim iskorišćene prilike, odigrao odličnu odbranu i tako sačuvao svoju mrežu svih 90 minuta.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.