Milik prekinuo mučenje Juventusa, Lećeov prvi poraz u sezoni

22:41

Gosti iz Apulje nisu mogli do iznenađenja.

Juventus
Juventus

Fudbaleri Juventusa savladali su na domaćem terenu ekipu Lećea rezultatom 1:0 u okviru šestog kola italijanske Serije A.

Prvo poluvreme nije donelo previše uzbuđenja u Torinu gde su se gosti prilično lako odbranili, mada je Kijeza imao dobru priliku kada je šutirao pored desne stative.

Mučio se Juventus i početkom drugog poluvremena, ali je ubrzo uspeo da probije led.

Igrao se 57. minut kada je Mekeni centrirao s desne strane, loptu je glavom zahvatio Rabio, da bi zatim ona došla do Arkadijuša Milika koji se našao na pravom mestu u pravo vreme i zatresao mrežu rivala iz Apulje.

Gol je potvrdila i VAR soba, a priliku da zaigraju za domaćina su u nastavku meča dobili i reprezentativci Srbije Dušan Vlahović i Filip Kostić koji su ušli s klupe.

Gosti su u trećem minutu nadoknade vremena ostali sa igračem manje nakon isključenja Kabe.

Juventus je do kraja meča rutinski priveo posao kraju i pored činjenice da nije zablistao, uspeo je da upiše nova tri boda protiv Lećea koji je zabeležio prvi poraz u sezoni.