nedelja 30.04.2023.
22:51

Čudan penal.

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Fudbaleri Bolonje i Juventusa remizirali su 1:1 na stadionu „Renato Dal'Ara“  u 33. kolu Serije A.

Po gol u oba poluvremena, Juventus je imao i penal koji nije realizovan, ali kada se sve sabere i oduzme, možda i ravnopravan ishod.

Bolonja je povela golom Orsolinija sa bele tačke, a priliku da uzvrati istom merom imao je Arkadijuš Milik koji je dobio prednost u odnosu na Dušana Vlahovića i ovog puta.  Međutim, propisno se obrukao jedanaestercem u 31. minutu. Pokušao je neuspešno da iskopira da li Bruna ili Levandovskog, a završio je na stranicama na društvenim mrežama.

Ipak, iskupio se u drugom poluvremenu i iz znatno teže situacije postigao izjednačujući pogodak koji je bio i poslednji na ovoj utakmici. Šansi je do kraja bilo na obe strane, ali promene rezultata ne.

Juventus je u katastrofalnoj formi sa tri poraza i remijem u četiri utakmice, Bolonja je osma.