Milja heroj, tri gola za prvu pobedu Elčea, očajni Viljareal

subota 04.02.2023.
18:34

Velika pobeda.

EPA-EFE/Miguel Angel Polo

Fudbaleri Elčea pobedili su večeras na svom terenu ekipu Viljareala sa 3:1, u meču 20. kola španske Primere.

Domaća ekipa je povela u trećem minutu, a strelac je bio Pere Milja. U 22. minutu rezultat je izjednačio Đerar Moreno, da bi Milja svoj drugi gol na meču postigao u trećem minutu nadoknade prvog dela iz penala.

Isti igrač bio je precizan i u 52. minutu sa "bele tačke" za prvu ovosezonsku pobedu Elčea u Primeri.

Viljareal je posle drugog uzastopnog poraza na petom mestu sa 31 bodom, dok je Elče na poslednjem 20. mestu sa devet bodova.

Sledeći meč Viljareal igra na svom terenu protiv Barselone, a Elče gostuje Real Madridu.

Ranije danas program su u Barseloni otvorili Espanjol i Osasuna, odigravši nerešeno 1:1.