Milojev Al-Ahli sve dalje od titule, Tavambin šou!

ponedeljak 22.02.2021.
20:37

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

U okviru šampionata Saudijske Arabije, Al Vehda je poražena na svom terenu od Al-Tavona rezultatom 0:2.

Junak ovog meča je bio Leandre Tavamba,prvo je asistirao u 24. minutuza Kakua, a na kraju meča jepostigao gol iz kaznenog udarca za konačnih 0:2

U derbiju koji su igrali Al Šabab koji je prvoplasirani i Al Ahli koji predvodi naš Vladan MIlojević koji se takođe bori za titulu, slavio je Al Šabab 3:0.

Sudeći po statističkim parametrima, ekipa Al Ahlija je imala više udaraca ka golu protivnika, ali nisu realizovali svoje šanse i domaćin je uzeo tri boda koja mogu biti ključna u borbi za titulu prvaka.

Strelci za Al Šabab bili su Šarahili i N'diaje, da bi u šestom minutu nadoknade Guanka potvrdio pobedu.

Igrao je na ovom meču i Ljubomir Fejsa, ali je Milojević odlučio da ga zameni tokom drugog poluvremena.