20:15

Bivši trener Zvezde zamalo napravio podvig sa svojim timom.

EPA-EFE/PANAGIOTIS MOSCHANDREOU

Vladan Milojević je posle kratke epizode u atinskom AEK-u ponovo u Saudijskoj Arabiji, gde od jesenas vodi ekipu Al Itifaka.

Njegov tim je u okviru 14. kola tamošnje Premijer lige gostovao vodećem Al Itihadu i bio je na pragu velikog iznenađenja. Međutim, vođstvo od 2:0 posle prvog poluvremena nije bilo dovoljno Al Itifaku, domaćin je u nastavku preokrenuo rezultat i u finišu stigao do pobede od 3:2.

Ključni čovek bio je Harun Kamara, koji je dobio priliku da zaigra u 70. minutu za ekipu Al Itihada i samo minut kasnije je smanjio na 2:1. U 82. minutu je Al Sahafi izjednačio, a Kamara je svojim drugim golom u 85. minutu doneo potpuni preokret i sva tri boda domaćem timu.

Ali Itihad posle ove pobede ima 29 bodova na prvom mestu, a Al Itifak je deveti sa 16 osvojenih bodova.